Wirtualny Sekretariat

Wirtualny Sekretariat Wirtusfera

 

Dzięki wirtualnej recepcji możesz nie tylko obniżyć koszty, ale także poprawić jakość obsługi klienta i zyskać więcej czasu na rozwój swojej firmy. Zastanawiasz się jak to możliwe ?

Wirtualny Sekretariat  to doskonała opcja dla firm, które potrzebują kompleksowej obsługi biurowej, ale chcą uniknąć kosztów związanych z wynajmem tradycyjnego biura. Wynajem fizycznej przestrzeni często generuje wysokie opłaty, wymaga zakupu mebli i zatrudnienia personelu do obsługi biura.

 

Wirtualny Sekretariat WirtuSfera 

pozwoli Ci zoptymalizować koszty poprzez zdalną obsługę Państwa projektów przez doświadczony personel. Wirtualni asystenci zapewniają kompleksową obsługę biurową, przy czym koszty są wielokrotnie niższe niż w przypadku tradycyjnych biur.

Wirtualny Sekretariat Wirtusfera

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nie odebrać telefonu, zostawić niezałatwione sprawy, bo brakuje Ci czasu na żmudną papierkową pracę ? Ile razy jadąc w podróż służbową, czy wracając do domu miałeś poczucie niezałatwionych spraw? 

 

Dzięki wirtualnej recepcji możesz nie tylko obniżyć koszty, ale także poprawić jakość obsługi klienta i zyskać więcej czasu na rozwój swojej firmy. Zastanawiasz się jak to możliwe ?

poniżej poznasz szczegóły

oto lista korzyści i oszczędności wynikających ze skorzystania z wirtualnej asysty WirtuSfery:

 

  • Ograniczenie kosztów związanych z wynajmem biura – średnio 2000 – 4000 zł miesięcznie.
  • Ograniczenie kosztów związanych z etatem asystenta (wynagrodzenie, ZUS i podatki) – średnio 2000 – 5000 zł miesięcznie.
  • Ograniczenie kosztów związanych z wyposażeniem stanowiska pracy – średnio 2000 – 3000 zł jednorazowo.
  • Ograniczenie kosztów związanych z obsługą biurową i prowadzenia dokumentacji pracowniczej – średnio 400 zł miesięcznie.
  • Zwiększenie efektywności i produktywności poprzez profesjonalną obsługę zadań administracyjnych.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi połączeń telefonicznych przez wykwalifikowanego asystenta.
  • Możliwość elastycznego korzystania z usług - rozliczenie tylko za realnie wykonane zadania.
  • Oszczędność czasu - dzięki pomocy wirtualnej asysty, możesz skupić się na priorytetowych zadaniach.
  • Ciągła dostępność i wsparcie - asystent jest dostępny, nawet gdy jesteś poza biurem, na spotkaniu biznesowym lub urlopie.
  • Zapewnienie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez szybką i sprawną obsługę klientów i partnerów biznesowych.

 

Korzystając z wirtualnej asysty, możesz cieszyć się nie tylko oszczędnościami finansowymi, ale także zwiększoną efektywnością i lepszą obsługą klienta, co przyczyni się do sukcesu Twojej firmy.

 

Umów się na bezpłatną konsultację już dziś i odkryj, jak wirtualna asysta może zrewolucjonizować działanie Twojej firmy.

Umów się na konsultację

biuro@wirtusfera.pl

+48 694 602 101