FAQ 

Jakie usługi oferuje WirtuSfera?

WirtuSfera oferuje kompleksowe usługi wirtualnej asystentki, obejmujące szeroki zakres zadań od administracyjnych po operacyjne. Nasza ekipa wirtualnych asystentów zapewnia wsparcie w różnych obszarach działalności, pomagając zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

 

Jakie są godziny działania naszego serwisu?

Nasza dedykowana obsługa jest dostępna od godzin porannych do wieczornych, zapewniając wsparcie przez większość dnia. Dzięki elastycznemu wsparciu wirtualnego sekretariatu, możesz liczyć na niezawodną obsługę bez względu na miejsce i czas.

Standardowo jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 - 21:00 w dni robocze.

 

Czy mogę liczyć na pomoc przez całą dobę?

Nasza obsługa jest dostępna od godzin porannych do wieczornych, zapewniając wsparcie przez większość dnia. Jesteśmy gotowi pomóc Ci skupić się na tym, co dla Ciebie ważne, oferując innowacyjne rozwiązania i kompleksową pomoc. Jeśli potrzebujesz wsparcia w późniejszych godzinach w ramach pakietu premium oferujemy taką opcję.

 

Jak mogę skorzystać z usług WirtuSfery?

Aby skorzystać z usług WirtuSfery, wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Nasza zgrana ekipa wirtualnych asystentów jest gotowa pomóc Ci w różnych obszarach działalności, zapewniając kompleksową pomoc.

 

Jak mogę się kontaktować z asystentami WirtuSfery?

Komunikujemy się przy pomocy nowoczesnych narzędzi. Podstawą naszej pracy jest Asana – wewnętrzny CRM służący do komunikacji, pilnowania i realizacji zadań. Oprócz tego oczywiście kontakt telefoniczny, mailowy,WhatsApp, Slack.

 

Na jak długo podpisujemy umowę?

Nie wiążemy się bez potrzeby długoterminowymi umowami. Podpisujemy umowę na 30 dni, którą możesz przedłużać lub w dowolnym momencie wypowiedzieć. Wówczas po prostu nie będzie ona przedłużana na kolejny okres abonamentowy. 

 

Czy pakiet jest aktywny od początku do końca miesiąca?

Na wykorzystanie każdego pakietu masz 30 dni kalendarzowych. Bez względu na to, w którym dnia miesiąca rozpoczeliśmy współpracę obowiązuje Cię 30-dniowy okres aktywności. Oczywiście jeśli wykorzystasz swój Pakiet wcześniej, możesz dokupić wcześniej kolejny

 

Jak wygląda rozliczenie ?

wystawiamy  Fakturę VAT z góry za wybrany Pakiet.

Umów się na bezpłatną konsultację już dziś i odkryj, jak irtualna asysta może zrewolucjonizować działanie Twojej firmy.

Umów się na konsultację

biuro@wirtusfera.pl

tel. +48 694 602 101

mail: biuro@wirtusfera.pl

+48 694 602 101